03-5550900
     
דאלאס copy (1).png
דף בית
החברה
מוצרים
פרוייקטים
צור קשר
English
 
אביזרי נגישות לנכים
 

החברה

פרופיל חברה
הורדות
מצגות וידאו
תקנים והסמכות
ייצור ויבוא
דרושים
פרוייקטים
צור קשר

אביזרי נגישות לנכים

 
קו המוצרים של דאלאס מוצרי נייר בע"מ כולל סדרת מתקני היגיינה כגון מתקנים לנייר מגבת , מתקנים לנייר טואלט, סבוניות ודיספנסרים , מתקנים למגבות צץ רץ , מתקנים לממחטות ולמפיות נייר, וכן סוגי מתקנים היגייניים לחדרי שירותים ואמבטיה כגון ווים, קולבים ומדפים.
 
קו מיוחד וחשוב של מתקני היגיינה המשווקים על ידי חברת דאלאס מוצרי נייר בע"מ הוא סדרת אביזרים לנכים וידיות אחיזה;
פעולות יומיומיות הנראות רגילות ומובנות מאליהן אינן פשוטות כלל עבור אנשים בעלי צרכים מיוחדים הזקוקים לציוד עזר מיוחד לצורך ישיבה, קימה ועמידה במתחם השירותים. מתוך התחשבות באוכלוסייה זו יזמה דאלאס מוצרי נייר בע"מ קו מוצרים מיוחד הכולל אמצעי עזר בחדרי השירותים, המלתחות ומתחמים ציבוריים נוספים. 
תחום אביזרים לנכים של דאלאס מוצרי נייר בע"מ כולל יותר מתריסר מתקני אחיזה מסוגים שונים, כולם שימושיים עבור אוכלוסיית הנכים ומטרתם לעזור בניידות ולשמור על ביטחונם של המשתמשים:
 
מתקן אחד מתחום אביזרים לנכים הוא ידית אחיזה ישרה ; ידית האחיזה מיוצרת ממתכת אל חלד או אלומיניום וקיימת באורכים שונים, ארבעים ,שישים ותשעים סנטימטרים. את הידית ניתן להצמיד לדלת או לקיר והיא יכולה להיות מותקנת לאורך או לרוחב. 
שני קצוותיה מעוגלים והם מהווים את נקודות החיבור. בדאלס מוצרי נייר בע"מ מקפידים על חיבור חזק במיוחד שכן אביזרים לנכים משמשים להישענות ולתמיכה כך שידית האחיזה הישרה צריכה להיות יציבה ובעלת נשיאה של משקל יחסית גבוה.
 
אביזר נוסף במסגרת אביזרים לנכים המשמשים לתמיכה בשטח השירותים, הוא ידית אחיזה המעוצבת בצורת האות L  דגם זה של ידית אחיזה משמש גם הוא לסיוע במתחם השירותים ומותקן על משטחים כמו הדלת או הקיר. אביזרים לנכים מסוג זה ארוכים , בעלי שטח פנים גדול יותר ומעוצבים בזווית של תשעים מעלות. תכונות אלו מעניקות לידית אחיזה זו יציבות גבוהה לצורך תמיכה והישענות.
 
מתקן נוסף בקו אביזרים לנכים הוא ידית אחיזה מתרוממת על ציר
ידית אחיזה זו מותקנת לצד מושב השירותים, ובגלל החיבור החזק לקיר יכולה להישאר יציבה בעת הישענות המשתמשים.
קו אביזרים לנכים של דאלאס מוצרי נייר בע"מ מציע גם ידית אחיזה מתרוממת עם עמוד. בהבדל מידית האחיזה המחוברת לקיר, ידית אחיזה זו מחוברת לעמוד הניצב אנכית לרצפה ומחובר אליה בתחתיתו, מתאים במיוחד למצבים בהם האסלה רחוקה מהקיר או שהקיר עשוי מגבס הלא יציב מספיק להתקנת ידית אחיזה.
 
האביזרים לנגישות לנכים של דלאס מוצרי נייר בע"מ מהאיכותיים ביותר הקיימים היום בשוק בין מגוון המוצרים ניתן למצוא כסא לאמבטיה , הגבהה לאסלה , ברז מרפק ייעודי לבעלי מוגבלויות ומראה מתכווננת עם הטיה כלפי מטה .
 
למידע נוסף והזמנות לחץ כאן או צור עמנו קשר טלפוני 03-5550900 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
דאלאס מוצרי נייר בע"מ
רחוב המצפן 2 א.ת הצפוני אשדוד מיקוד 00000 
טלפון (רב-קווי): 03-5550900 פקס:03-5529288
Dalas Paper Products Ltd
Hamatspen 2 ST. Ashdod Israel Zip-Code: 00000
Tel: 972-3-5550900 Fax: 972-3-5529288
heb-iso 9001-2000.png
סמל IQNet.png
israel.png
hag-small.png
© 2018 כל הזכויות שמורות לדאלאס מוצרי נייר בע"מ, אין לעשות שימוש בכל התכנים המופיעים באתר ללא קבלת אישור מפורש בכתב.