03-5550900
     
דאלאס copy (1).png
דף בית
החברה
מוצרים
פרוייקטים
צור קשר
English
 
מוצרי אריזה והגשה מאלומיניום
 

מוצרי אריזה והגשה מאלומיניום

תבניות אלומיניום הם המצאה יוצאת מהכלל. היא פותרת בעיות רבות של כל עקרת בית בזמן בישול, אפיה ועוד. תבניות אלומיניום מתאימות מאוד לכל נושא של אפיית מאפים, קישים, פשטידות ועוד סוגי אוכל שאופים או מחממים בתנור. הן מעבירות חום בצורה טובה מאוד. הם חד פעמיות . אשר גומרים להשתמש פשוט זורקים לפח. הן גם נקיות וסטריליות. לפני השימוש צריך רק לנקות קלות מאבק אם ישנו כזה. המחיר שלהם הוא זול יחסית ליתרונות שהם מביאות. כאשר מוזמנים למסיבה או לאירוח, נהוג במקרים רבים שכל אחד מביא משהו. במקרה כזה שימוש במוצר של תבניות אלומיניום פותר בעיות לוגיסטיות. אופים את המאכל בתבנית מביאים למקום האירוע ולאחר השימוש זורקים. כמה פשוט, קל ונוח.

תחתית הגשה לתבנית אלומיניום
תחתית הגשה לתבנית אלומיניום
מגוון גדלים של תחתיות להגשה נוחה של תבניות אלומיניום.

סוגי מגשי אלומיניום

 

יש מגשי אלומיניום מסוגים שונים ובגדלים שונים. יש מגשי אלומיניום מרובעים, יש עגולים שנועדו במקרים רבים להכנת עוגות. יש מבלניים שנועדו גם להכנת עוגות וגם לפשטידות. יש חמגשיות. אלו הם מגשי אלומיניום מחולקות שנועדו להגשת אוכל לטיק אווי. חמגשיות אלו הן יעילות מאוד, ומשרתות את המסעדנים בכל מה שקשור לנושא של אספקת מזון מוכן לכל מיני לקוחות. למשרד לבית או לכל מטרה אחרת. במסעדות רבות משתמשים במגשיות אלומיניום כדי לשלוח אוכל ללקוחות המסעדה או כדי לארוז אוכל שנשאר על השולחן ואותו האורחים מבקשים לקחת הביתה. תבניות אלומיניום במקרים רבים גם משמשות ככלי הגשה. שכן הן יפות למראה ונעימות למגע.


קנית תבניות אלומיניום


כל סופרמרקט או מרכול מחזיקים סוגים שונים של תבניות אלומיניום. יש גם חנויות רבות קטנות או מכולות שמחזיקות במלאי שלהם תבניות אלומיניום. למוצר הזה יש ביקוש גדול מאוד. גם בתים פרטיים, גם חברות הסעדה, גם מסעדות ועוד מוסדות מחזיקים ומשתמשים דרך קבע בתבניות אלומיניום. תבניות אלומיניום מוכרים בחנויות שמוכרות ציוד למטבח. אצל ספקים שונים בתחום מוצרי ניקיון ומוצרים נלווים כמו ניילונים ניירות צץ רץ ועוד. יש גם אתרי אינטרנט שמוכרים מוצרים אלו. כל אחד צריך לעשות בדיקה של מחירים ולבצע קניה במקום המועדף עליו. אין בעיה לקנות מוצרים אלו באתרים השונים שכן יש צילום שלהם וכן יש פרטים מלאים על המידות שלהם . כך שקניה כזאת היא בטוחה וזולה מאוד.

דאלאס מוצרי נייר בע"מ
רחוב המצפן 2 א.ת הצפוני אשדוד מיקוד 00000 
טלפון (רב-קווי): 03-5550900 פקס:03-5529288
Dalas Paper Products Ltd
Hamatspen 2 ST. Ashdod Israel Zip-Code: 00000
Tel: 972-3-5550900 Fax: 972-3-5529288
heb-iso 9001-2000.png
סמל IQNet.png
israel.png
hag-small.png
© 2018 כל הזכויות שמורות לדאלאס מוצרי נייר בע"מ, אין לעשות שימוש בכל התכנים המופיעים באתר ללא קבלת אישור מפורש בכתב.