דאלאס פרוייקטים

דאלאס פרוייקטים הינה מחלקה ייעודית שהוקמה בדאלאס מוצרי נייר במגמה להתמקצע בשיווק ציוד ואבזור לפרוייקטים בתחום ההיגיינה המוסדית.

כחברה הקיימת משנת 1980 מייצרת ומשווקת מוצרי נייר וכימיקלים לשוק ההיגיינה המוסדית, רכשה דאלאס ניסיון וידע רב במציאת פתרונות הולמים ומותאמים ללקוח.

חברת דאלאס קשורה בהסכמי בלעדיות עם חברות מהמובילות בעולם בתחום ונעזרת בקשריה לפיתוח וליבוא מוצרים וטכנולוגיות חדישים.

בדאלאס פרוייקטים תוכלו למצוא החל ממגוון מחיצות H.P.L לחדרי שירותים, מחיצות למשתנותלוקרים וספסלים למלתחות, מגוון רחב של אביזרי אמבטיה, המבחר הגדול והמרשים ביותר בארץ של מתקנים לחדרי שירותים לניירות מגבתלנייר טואלטאביזרים לחדרי נכיםמתקנים לטיהור ובישום אויר ולמתקני סבון, המגוון הגדול ביותר בארץ לפחים בגדלים ובאכויות שונים לחדרי שירותים, למשרדים ולשטחים ציבוריים.

היתרון הבלעדי של דאלאס פרוייקטים הינו באפשרות של הלקוח לקבל תחת קורת גג אחת את מגוון הפתרונות החל משלב הייזום של הפרוייקט ועד לשלב האכלוס ואספקת החומרים המתכלים לשימוש השוטף כגון מוצרי ניירחומרי ניקוימוצרי ניילוןכלים חד פעמיים וציוד משקי.

לדאלאס פרוייקטים יחודיות נוספת ובלעדית בהעמדת שני צוותי מתקינים מיומנים לביצוע התקנות ולמתן שירות שוטף ולמעשה החברה לוקחת על עצמה ומסירה את האחריות מהלקוח לשמישות ותקינות המתקנים במשך כל תקופת ההתקשרות עם החברה.

 
הקודם
הבא

שמור על קשר

ליצירת קשר אנא מלא טופס זה ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם. נשמח לעמוד לרשותך לכל בקשה, שאלה או הערה.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

הוספת פריט להצעת מחיר!​

סה”כ נבחרו 0 פריטים.

דילוג לתוכן