דאלאס פרויקטים

דאלאס פרויקטים הינה מחלקה ייעודית שהוקמה בדאלאס מוצרי נייר בע"מ במגמה להתמקצע בשיווק ציוד ואבזור לפרויקטים בתחום ההיגיינה המוסדית.

כחברה הקיימת משנת 1980 מייצרת ומשווקת מוצרי נייר וכימיקלים לשוק ההיגיינה המוסדית, רכשה דאלאס ניסיון וידע רב במציאת פתרונות הולמים ומותאמים ללקוח.

חברת דאלאס קשורה בהסכמי בלעדיות עם חברות מהמובילות בעולם בתחום ונעזרת בקשריה לפיתוח וליבוא מוצרים וטכנולוגיות חדישים.

בדאלאס פרויקטים תוכלו למצוא החל ממגוון מחיצות H.P.L לחדרי שירותים, מחיצות למשתנות, לוקרים וספסלים למלתחות, מגוון רחב של אביזרי אמבטיה, המבחר הגדול והמרשים ביותר בארץ של מתקני היגיינה לחדרי שירותים כמו מתקנים למגבות נייר, מתקנים לנייר טואלט, אביזרים לחדרי נכים, מתקנים לטיהור ובישום אויר ולמתקני סבון, המגוון הגדול ביותר בארץ לפחי אשפה בגדלים ובאיכויות שונות לחדרי שירותים, למשרדים ולשטחים ציבוריים.

היתרון הבלעדי של דאלאס פרויקטים הינו באפשרות של הלקוח לקבל תחת קורת גג אחת את מגוון הפתרונות החל משלב הייזום של הפרויקט ועד לשלב האכלוס ואספקת החומרים המתכלים לשימוש השוטף כגון: מוצרי נייר, חומרי ניקוי, מוצרי ניילון, כלים חד פעמיים וציוד משקי.

לדאלאס פרויקטים ייחודיות נוספת ובלעדית בהעמדת שני צוותי מתקינים מיומנים לביצוע התקנות ולמתן שירות שוטף ולמעשה החברה לוקחת על עצמה ומסירה את האחריות מהלקוח לשמישות ותקינות המתקנים במשך כל תקופת ההתקשרות עם החברה.

 
החברה מאושרת תקן ISO-9001  ע"י מכון התקנים, בעלת תו תקן ישראלי ותקן HACCP הבין-לאומי.  
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שמור על קשר

ליצירת קשר אנא מלא טופס זה ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם. נשמח לעמוד לרשותך לכל בקשה, שאלה או הערה.

שמור על קשר

ליצירת קשר אנא מלא טופס זה ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם. נשמח לעמוד לרשותך לכל בקשה, שאלה או הערה.